Back to Results Table

Megafinal 38: Scotland South Qualifiers 2011
  Name Surname Under B/G School/club County Score Title
1 Ben Volland 7 B Muchhart Primary Clackmananshire 4 Supremo
2 Joel Chambers 7 B Bonally Primary Midlothian 3 Q
3 Olivia King 7 G Dunning Primary Perthshire 2.5 U7 Suprema
4 John Morrision 8 B Bruntsfield Primary Midlothian 4.5 Supremo
5 Robert Pirrie 8 B South Morningside Primary Midlothian 4 Q
6 Jingzhong Fan 8 B Sciennes Primary Midlothian 3 Q
7 Donald Queen 8 B Dunning Primary Perthshire 3 Q
8 Abby Williams 8 G South Morningside Primary Midlothian 3 U8 Suprema
9 Liam Mathieson 9 B St Ninian's Primary Perthshire 4.5 Supremo
10 Tom Constance 9 B Lawhead Primary Fife 3.5 Q
11 Euan Dunbar 9 B Fernhill Primary Lanarkshire 3.5 Q
12 Patrick Wither 9 B Dunning Primary Perthshire 3.5 Q
13 Joseph Barlett 9 B Sciennes Primary Midlothian 3 Q
14 Danny Carson-Sangster 9 B Sciennes Primary Midlothian 3 Q
15 James Howie 9 B Balmullo Primary Fife 3 Q
16 Joe Sinclair 9 B South Morningside Primary Midlothian 3 Q
17 Ruth Duthie 9 G Muckhart Primary Clackmananshire 3 U9 Suprema
18 Robert Davis 10 B Sciennes Primary Midlothian 5 Supremo
19 Sam Alison 10 B James Gillespies Primary Midlothian 4 Q
20 Ferdinand Becker 10 B     3.5 Q
21 Euan Dawson 10 B Lawhead Primary Fife 3.5 Q
22 Rory Fraser 10 B     3.5 Q
23 Nick Findlay 10 B Bonally Primary Midlothian 3 Q
24 Wayne Kuo 10 B Brunstfield Primary Midlothian 3 Q
25 Hanming Laing 10 B Bruntsfeild Primary Midlothian 3 Q
26 Amir Shapira 10 B Sciennes Primary Midlothian 3 Q
27 Matthew Ocytko 10 B     3 Q
28 Stuthil Hegde 10 G George Heriots Midlothian 5 U10 Suprema
29 Charlotte Johns 10 G Muckhart Primary Clackmananshire 4 Q
30 Lily Li 10 G St Columba's R.C. Primary Fife 3.5 Q
31 Abigail Queen 10 G Dunning Primary Perthshire 3.5 Q
32 Ellen Reynolds 10 G Bonally Primary Midlothian 3 Q
33 Rachel Skillen 10 G South Morningside Primary Midlothian 3 Q
34 Leonardo Sani 11 B Strathkinness Primary Fife 5 Supremo
35 Sam Burke 11 B Royal School of Dunkeld Perthshire 4 Q
36 Andrew McRobert 11 B     4 Q
37 Kevin Li 11 B Sciennes Primary Midlothian 3.5 Q
38 David Miedzybrodzki 11 B Bruntsfield Primary Midlothian 3.5 Q
39 Corbin Beaumont 11 B James Gillespies Primary Midlothian 3 Q
40 Euan Hamilton 11 B James Gillespies Primary Midlothian 3 Q
41 Jack Turner 11 B Greyfriars RC Fife 3 Q
42 Amie Morrison 11 G St Columba's R.C. Primary Fife 3.5 Q
43 Mairi Mulvanny 11 G St Peters Primary Midlothian 3.5 Suprema
44 Fergus Skillen 12 B South Morningside Primary Midlothian 5 Supremo
45 Jamie Underwood 12 B Sciennes Primary Midlothian 4 Q
46 Sam Noble 12 B St Ninian's Primary Perthshire 3 Q
47 Adam Walder 12 B James Gillespies Primary Midlothian 3 Q
48 Saumya Maheshwari 12 B George Heriots Midlothian 3 Q
49 Tom Maling 12 B South Morningside Primary Midlothian 3 Q
50 Jamie McDermaid 12 B Bonally Primary Midlothian 3 Q
51 Kyle Hendry 12 B Kinneil Primary West Lothian 3 Q
52 Leora Wadler 12 G James Gillespies Primary Midlothian 5 Suprema
53 Julia Ocytko 12 G     3 Q
54 Rishi Pandya 13 B James Gillespies High Midlothian 3.5 U13 Supremo
55 Lachlan MacGregor 13 B Strathallan Perthshire 3 Q
56 Captiva Mills 13 G James Gillespies High Midlothian 2 U13 Suprema
57 Kirstie Scott 14 G Penicuik High Midlothian 1.5 U14 Suprema
58 Anant Hariharan 15 B Boroughmuir High Midlothian 3 U15 Supremo
59 Sam Gregory 16 B James Gillespies High Midlothian 5 U16 Supremo
60 Finlay Harry Noble Chamings 17 B Penicuik High Midlothian 3.5 U17 Supremo